0 (549) 810 99 64
0 (507) 857 77 02
FARMASİ ÜRÜNLERİNİ İNDİRİMLİ  ALMAK İSTERMİSİNİZ?
Farmasi Kozmetik'in En Güçlü Ekibinde Siz de Yerinizi Alın..
0 (507) 857 77 02
0 (549) 810 99 64
Farmasi Ürünlerini İndirimli Satın Alabilir. Kazanç Sağlayabilirsiniz.
FARMASİ KAYIT VE ÜYELİK SAYFASINA HOŞ GELDİNİZ
...

FARMASİ KAYIT FORMU

FARMASİ KAYIT FORMU

 

Farmasi Kayıt ve Üyelik Sistemi

5 Kıtada 122 Ülkeye ihracat yaparak 360 milyon insana ulaşmaktayız. 2.000 den fazla ürün barındıran, Farmasi Kozmetik %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Çok iyi planlanmış ve çok kazandıran bu sistemin içinde sizler, Planlı ve hedefleriniz doğrultusunda çalıştığınızda kazançlarınızın limiti olmadığını göreceksiniz.

FARMASİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Farmasi HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Neden Farmasi ?

Farmasi ile dilediğiniz kadar kazanırsınız.

Hayalleriniz gerçek olur.

Dünyada 121 ülkede 350 milyondan fazla insan Farmasi Kozmetiği tercih ediyor. Sizce bu yalnızca tesadüf mü?

Farmasi ihracat lideri Avrupa'nın en büyük entegre tesisine sahip dev bir firma.

64 yıllık tecrübesiyle dünyaya hitap ediyor.

Herkes bir Farmasi danışmanı olabilir.

Farmasi iş fırsatı benzersizdir.

Farmasi danışmanı olmak her yaşam tarzı için uygundur.

İster ekstra kazanç sağlamak, isterseniz tam zamanlı bir iş kurmak veya ekonomik özgürlüğün tadına varmak isteyin…

Tam zamanlı veya yarı zamanlı çalışabilirsiniz.

Farmasi işinizde kazancınızı da çalışma saatlerinizi belirlemek size kalmış.

Kaliteli ürünlerden faydalanırken aynı zamanda para kazanıp, yeni insanlarla tanışıp, kendinize iyi bir gelecek hazırlama fırsatını yakalayarak kendi kişisel ve kariyer gelişiminizi sağlayabilirsiniz.

Farmasi’nin size vereceği ürün, pazarlama, kariyer,güncel,moda-makyaj konularındaki eğitimlerle de akımların takipçisi olabilirsiniz.

Ailemin ve çocuklarımın sağlığı benim için çok değerli.

Farmasi ürünlerini güvenerek kullanıyor ve tavsiye ediyorum.

Farmasi'nin Sağlık Bakanlığı onayı , Helal Sertifikası, ISO9001 Kalite Güvencesi Sertifikası, GMP İyi Üretim Uygulamaları Sertifikası,  ISO 22716 Kalite Güvencesi Sertifikası, TSE Belgesi, Indiana University FDA Standartları Uyum Belgesi var. 

Farmasi sayesinde hayallerimi gerçekleştiriyorum.

Kariyer,ev,araba,tatil hepsine sahip oluyorum.

Farmasi sayesinde geleceğim güvence altında. Çocuklarıma miras bırakabileceğim bir işim var.

Daha ne olsun ? En iyisi Farmasi...

Rakiplerimize çağrı

%100 Türk şirketi şerefiyle ve onuruyla yakında bir numara olmak için gümbür gümbür geliyor. Geç kalmayın sonra üzülürsünüz.

EN İYİSİ FARMASİ....

farmasi katalog

farmasi kayıt

Farmasi, ev hanımı, öğrenci, öğretmen, doktor, hemşire, işletmeci, kuaför, 18 yaşından büyük kim olursa olsun paraya ihtiyacı olan herkese, kendi çalıştıkları oranda kazanabilecekleri bir iş imkanı sunuyor. Bu iş sabah 8:00 akşam 17:00 gibi mesaili bir iş değildir. Günde 3 - 4 saatinizi ayırarak istediğiniz esnek zaman aralıklarında yapabileceğiniz bir iştir.

Peki ne yapmanız gerekiyor?

İlk başta, Farmasi Temsilcisi olmanız gerekiyor. Farmasi Temsilci Başvuru Formunu doldurduktan sonra yetkili kişiler tarafından en kısa sürede sizinle iletişime geçilir. Farmasi hakkındaki sizlere detaylı bilgilendirmeler yapılır. Siz kararınızı verip Farmasi Danışmanı olduktan sonra ilk siparişinize 1 defaya mahsus 1 TL ile 10 TL arasında değişen üyelik ücret alınır. Bu ücret karşılığında Farmasi size hediye ürün gönderir.
Farmasi temsilcisi olmanız durumunda her ay çıkan Farmasi Kataloğu’ndaki ürünleri %30 indirimle alma fırsatı sunulur. Farmasi Temsilcisi olmanın 3 avantajı vardır.

1 - Kendi kullanacağınız tüm ürünlerimizi %30  indirimli alırsınız.

2 - %30 indirimli aldığınız ürünleri ve Farmasi kataloğunu komşularınıza, arkadaşlarınıza, kuaförünüze, mahalle bakkalına kısacası bırakabileceğiniz her yere bırakıp sipariş toplayarak katalog fiyatı üzerinden ürünleri satarak %30 satış kârı elde edersiniz.

3 - Farmasi’de kendi alt ekibinizi kurarak  tüm temsilcilerin yapacağı satış cirosu üzerinden sınırını kendinizin belirleyeceği, 1000, 2000, 5000, 10.000 TL ve üzeri her ay hesabınıza yatacak paralar kazanırsınız. Türkiye’nin her yerinden temsilci kaydı yapabilir, temsilcilerinizi de başka temsilciler yapmaya yönlendirerek oldukça büyük ekipler kurabilirsiniz. Ekibiniz Büyüdükçe Kazancınızda Büyüyecektir!

FARMASİ TEMSİLCİLERİNE BU KADAR YÜKSEK PARAYI NEDEN VERİYOR?

Farmasi ürünlerin ana üretici firmasıdır. Şimdi size klasik pazarlamada parayı kimlerin kazandığını ve Farmasi network pazarlamasında parayı kimin kazandığının farkını anlatalım.

farmasi kayıt

Yukarıdaki resme baktığımızda, üretici firmanın ürünü tüketiciye ulaşana kadar bir çok aracıdan geçer. Bazılarını belirtmeye çalıştık. Hatta burada çok önemli olan reklam maliyeti de eklenebilir.

Şimdi üreticinin 195 TL satış fiyatı belirlediği ürün, tüketiciye ulaşana kadar 395 TL oluyor. Her bir geçiş noktasında ürünün fiyatı artarak gidiyor ve bu sistemde parayı aracılar kazanıyor..

                                                                                        Farmasi Network Marketing sisteminde ise;

farmasi kayıt

Katalogdaki ürünleri üreten Farmasi, ürünlerini temsilcileri aracılığı ile tüketiciye ulaştırır. Burada diğer aracılar aradan çıktığı için Farmasi ne reklam parası ödeyecektir ne marketlerde raf parası ödeyecektir. Tüm reklamı ve ürünlerin son kullanıcıya tanıtımını tavsiyesini, Farmasi Danışmanlığı yaptığı için aracıların kazanacağı tüm parayı Farmasi danışmanlar kazanır.

Bu pazarlama modeli 21. yüzyılın en etkili pazarlama modelidir. Bu modelde hem üretici firma, hem temsilci, hem de tüketici kazanır.

FARMASİ sizlere bu fırsatı sunuyor. Başkalarının kazandığı gibi siz de oldukça kazançlı sistemimizle yüksek gelirler elde edebilirsiniz.

 

FARMASİ KAMPANYA

  • farmasi kayıt
Tüm Hakları Saklıdır.