Farmasi Fırsatı Nedir?

Farmasi, Sizlere sıfır risk, minimum maliyet ve sınırsız kazanç ile kendi işinizi kurma fırsatı sunmaktadır. Çalışma saatlerinizi kendinizin belirlediği, oldukça renkli, eğlenceli ve başarılı bir iş fırsatı ile üç farklı şekilde gelir elde edebilirsiniz:

Sizin için önemli olan nedir?

• Ek gelir 

• Kendi işinizin patronu olmak 

• Daha fazla özgürlük 

• Geleceğinizi kontrol altına almak 

• Aile

Sadece Hayal Etmeyin, Kendi işinizin sahibi olun ve işinizi büyütün.

Dünya çapında önde gelen doğrudan satış şirketlerinden biri olarak gösterilen Farmasi Kozmetik size kendinize ait, düşük maliyetli, düşük riskli bir iş fırsatı sunuyor.

Farmasi ile nereye ulaşmak istiyorsunuz?

Ek Gelir Elde Etmek İster misiniz?

Bunu yapabilirsiniz!

Farmasi Ürünlerini sizin için hazırladık, ve müşteri portföyünüzü daha çok geliştirebilirsiniz

İşinizi Büyütmek mi İstiyorsunuz?

Şimdi artık işin içindesiniz! Kararlılıkla işinizi büyütebilir, daha da geliştirebilir ve işinizle birlikte gelirinizi de artırabilirsiniz.

Kendinizi Sınamak mı?

Büyük işler yapabilirsiniz! Grubunuzdaki Farmasi Danışmanlarına yapabileceklerinin en iyisi için ilham kaynağı olununuz.

Farmasi Fırsatı Nedir?

Farmasi kataloğu ile satışa sunulan ürünleri indirimli farmasi Danışman fiyatından alarak kar amaçlı satabilirsiniz. Şirketin sizin için ürettiği binlerce ürün sayesinde sıfır risk ile  anında kar elde edebilirsiniz. Fatura kesme, dükkan açma, stok taşıma, eleman çalıştırma ve sabit giderlerinizin olmadığı bir sistem ile siz de ek gelir elde edebilirsiniz.Minimum sermaye ile riske girmeden satış yapmanın keyfini süreceksiniz.

Farmasi Danışmanı olmanızın avantajları nelerdir?

Farmasi de Kişisel bakım, renkli kozmetik, saç bakımı, bebek ürünleri, parfüm, gıda takviyeleri, temizlik ürünleri, ve binlerce ürün çeşidi bulunmaktadır.

Farmasi 7’den 70’e her kesime ve her bütçeye hitap eden geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Farmasi Danışmanı olduğunuz için kendi ihtiyaçlarınızı da %33 indirimli satın alabilirsiniz.

• %100 yerli sermaye olan Farmasi ürünlerinin satışını yapıp %33 satış karı elde edebilir, farmasi indirimli ürünlerin kampanyalarından faydalanabilirsiniz.%100 yerli sermaye olan Farmasi ürünlerin satışını yaparak'da ülke ekonomisine ciddi anlamda katkı sağlarsınız.

Büyük işler yapabilirsiniz. Gelir = perakende kar marjı + %3'den başlayıp %22'ye varan performans primi kazanabilirsiniz.

Bunu yapabilirsiniz!

Ne yapacaksınız? Yeni Farmasi Danışmanlarına sponsor olacaksınız. Ne elde edeceksiniz?

Farmasi Primleriyle gelirinizi artıracaksınız, hayallerinize adım adım gerçeğe dönüştüreceksiniz.

Farmasi Danışmanı Olun Kazanın Kazandırın !!!

 

İrtibat Telefon: +90 (549)  794 94 25     +90 (542) 394 38 38